Geliştirici Olmak için Gerekli Kurallar

Codecex.com Geliştirici kuralları, tüm Dizaynstore kullanıcılarının güvenli ve eğlenceli bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için vardır. Bir satıcı olarak Kullanıcı Sözleşmesi'ni inceleyip kuralları bilmeniz ve işlemlerinizi bu kurallara uygun olarak gerçekleştirmeniz gerekir. 

Bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken bazı hususlar: 

Geliştiriciler, Kullanıcı Sözleşmesi'nde de belirtildiği üzere, listeledikleri ürünün niteliğinden sorumludurlar.


Geliştiriciler, belirledikleri satış süresi boyunca, herhangi bir nedenle satıştan kaçınmayacağını veya Sitede listeledikleri ürünleri almak isteyen alıcılar ile iletişim kurarak veya anlaşarak alıcılara, Site dışında ve/veya Sıfır Risk Sistemini kullanmasını engelleyecek şekilde satış yapmamayı kabul etmiş sayılırlar.


Geliştiriciler, ödemesi yapılmış bir ürünü satmakla sorumludurlar.


Geliştiriciler, ürün listelerken Codecex.com Listeleme Kuralları'na uyacaklarını önceden kabul etmiş sayılırlar.


Geliştiriciler, alıcıların memnuniyetini sağlamakla yükümlüdür. Ürünleri sürekli sürekli şikayet gelen bir Geliştiricinin üyeliği, yapılan değerlendirme sonucunda kısıtlanabilir veya iptal edilebilir.


Geliştiriciler, Codecex.com'nin belirlediği Yasaklı Ürünler bölümü kapsamına giren ürün veya ürünleri dikkatli bir şekilde incelemeli ve bu kapsamdaki ürünleri listelememelidirler.


Yukarıda belirtilen hususlardan bir veya birkaç tanesinin gerçekleşmesi sonucunda,Codecex.com ürün veya ürünleri erken bitirebilir ve/veya satıcının üyeliğini iptal edebilir. 

Codecex.com, kural ihlalleri nedeniyle bir listeleme sonlandırdığında, Geliştiricilere bilgilendirme e-postası göndermektedir. Bir ürünü satışa sunmadan önce Codecex.com kural ve prosedürlerini öğrenmeniz, farkında olmadan kural ihlali yapmanızı önleyecektir. Bir Codecex.com kullanıcısı olarak, site kurallarını sürekli takip etmeniz gerektiğini unutmayın. 

Codecex.com kuralları, kullanıcıların karşılaşabilecekleri sorunları en aza indirmek, fırsat eşitliğini sağlamak, alışverişinizi eğlenceli kılmak için vardır. Bu kuralların ihlali listeleme ve satın alma haklarınızın kısıtlanmasına ve üyeliğinizin askıya alınmasına neden olabilir. 

Codecex.com'de ürün listelemeden önce ürün sayfasında uyulması gereken kuralları, Yasaklı ürünleri ve yükümlülüklerinizi dikkatlice okumalısınız: 

Listeleme kuralları - Codecex.com'nin güvenle ve keyifle alışveriş yapılan bir platform olarak kalabilmesi için Listeleme Kurallarına önem vermelisiniz.


Yasaklı ürünler - Codecex.com ürün listelemeden önce satışının yasak olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Deneyiminizi kişiselleştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesini ziyaret etmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz

Daha