Hakkımızda

Codecex Market Place 2022 yılında kurulmuş ve bir çok bireysel ve kurumsal firmaya internet teknolojileri üzerinde gerek grafik konusunda gerekse yazılım konusunda destek vermiştir. 

İnsanların Hayal gücüne şekil veriyoruz.

Yaratıcı Pazar, fikirlerini gerçeğe dönüştürmeleri için Türkiyedeki en iyi geliştiricileri bir araya toplayarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Yaptığımız her şey tutkularını fırsata dönüştürmelerine yardımcı olmak ve çalışmalarını dijital ortamda binlerce kullanıcıya sunarak satışlarını gerçekleştirmektir.

İş Anlayışı

Codecex Market Place kuruluş amacı; yetenekli, tecrübeli ve yaratıcı freelancer yada kurumsal çalışanları, yenilikçi ve girişimci start-up’ları, kullanışlı ve kolay işleyen online bir platformda bir araya getirerek birlikte çalışmalarına olanak sağlamaktır.

Teknolojinin ve internetin gelişmesiyle birlikte tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de değişen iş modelleri sayesinde çalışanlar artık evlerinden, stüdyolarından, kafelerden; kısacası istedikleri her yerden, yeteneklerine ve uzmanlık alanlarına göre iş üreterek geçimlerini sağlayabiliyorlar.

Biz de uzmanlıklarını ortaya koyarak hizmet veren freelancer ve kurumsal olarak bu sektörde çalışan, bu hizmetlere ihtiyaç duyan işverenleri aynı çatı altında buluşturan, kullanıcı dostu ve sonuç odaklı platformumuz Codecex 'i hayata geçirerek çağdaş iş arama ve iş üretme sürecine katkıda bulunuyoruz.

Hayalllerini ve fikirlerini gerçeğe dönüştürme

Codecex Market Place internet reklamcılığından video ve animasyon prodüksiyonuna, web tasarımından web yazılımına,  grafik ve tasarım hizmetlerine kadar pek çok iş alanında hizmet veren freelancer ve kurumsal kişilikler çalışabiliyor; sitemizdeki  profillerini ziyaret ederek ürettikleri işler ve sundukları hizmetlerle ilgili tüm detaylara ulaşabiliyorsunuz.

Codecex Marketi kullanmaya başladığınız andan itibaren yaptırmak istediğiniz animasyon veya video içerik için, tasarımını veya yazılımını yenilemek istediğiniz web siteniz için reklam ajanslarına veya benzer şirketlere yüksek ücretler ödemekten haftalarca sıra beklemekten kurtuluyorsunuz. 

Codecex Market ihtiyacınız olan işleri üretebilen çok sayıda birbirinden yetenekli freelancer ve kurumsal firmalarla doğrudan iletişime geçebiliyor, dilediğiniz alanda hızlı ve kaliteli hizmet alabiliyor, aynı zamanda bu işleri bütçenize uygun fiyatlara, kısa zamanda kolaylıkla halledebiliyorsunuz.

İletişim:

Codecex Market Place

Adres: //

Telefon: 0800 058 00 00

E-posta: destek@codecex.com.tr

Vergi Dairesi: Sultanbeyli

Vergi Numarası: -

Ticaret Sicil No: -

Daha kısa zamanda destek almak isterseniz üye girişi yaparak Destek Hattımıza yazmanız yeterli olacaktır.

Deneyiminizi kişiselleştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesini ziyaret etmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz

Daha