Referans Kazanç Sistemi

Bize Katılın

Referans kazanç sistemini kullanmak için hemen sisteme kayıt olun. Mağazada bulunan yüzlerce tema, tasarım, yazılım ürünlerinden herhangi biri ve ya bir kaç tanesini kendi web sitenizde tanıtarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır ?

Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra Profil bölümünden referans link URL

( https://codecex.com.tr/?ref=kullanici_adiniz ) 
adresinizi kopyalayarak ve ya ürünlerin içine girdikten sonra sağ köşe de referans linkiniz bölümünü kopyalayarak kullanıcılarınıza ve ya müşterilerinize paylaşabilirsiniz.

Ürün içerisin de referans linkiniz aşağıdaki gibi görünecektir.

https://codecex.com.tr/ref=kullanici_adiniz
Referans linkiniz ile sisteme kayıt olan kullanıcılar satın alma işlemlerinden sonra sistem otomatik olarak satın aldığı ürünün %10 oranını hesabınıza aktaracaktır.

Örnek olarak:

Satın alınan Tema Fiyatı: 349₺
Komisyondan Kazancınız: 34₺
Bu sistem ile kayıt ettiğiniz her kullanıcı mağazadan birden fazla ürün satın alma işlemi yaptığın da aldığı ürün kadar her sefer de siz de kar elde edeceksiniz.

Referans Kazançlarımı Nasıl Göreceğim?

Kazançlarınız belirlenen limite ulaştığın da para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Referans kazançlarınızı profil bölümünden Referans Kazançları menüsünden ulaşabilirsiniz.

Para Çekme Limiti?

Para Çekme Alt limiti : 100₺
Referans sistemi üzerinden yaptığınız kazançlarınızı Para Çekme menüsünden gerekli bilgileri doldurarak bakiyeniz para çekme limitine ulaştıysa çekim talebinde bulunabilirsiniz.

Daha fazla Nasıl Kazanırım?

Eğer bir websiteniz ve ya sosyal medya üzerinden bir çok kullanıcıya hitap edecek sayfalarınız var ise referans link ile görselleri paylaşabilir ve ya aşağıda dizaynbanner.zip şeklinde sunduğumuz görselleri web sitenize ekleyebilirsiniz. Size sunduğumuz banner tasarımlara kendi referans linkinizi ekleyerek müşterilerinize web siteniz üzerinden ve ya yetkili bulunduğunuz sayfada paylaşabilir daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Kazançlarım Ne Zaman Ödenir?

Referans sistemi ile elde ettiğiniz kazançlarınız para çekme talebinizden sonra 3-7 iş gününde İşlem sırasına göre hesaplara aktarılır. Para çekme işleminden önce profil bölümünden Banka hesapları bölümüne girerek banka hesabınızı tanımlamanız gerekmektedir.

Ödemeleri Hangi Bankaya Yapıyorsunuz?

Türkiye'deki kullanıcılar için tüm banka hesaplarımız aktif olarak hizmet vermektedir. Her türlü banka hesabına ödeme sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Yurt dışı kullanıcılarımız konuyla ilgili detaylı bilgiyi canlı destekten alabilirsiniz. 

Deneyiminizi kişiselleştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesini ziyaret etmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz

Daha